Що ми робимо

Що ми робимо

Ми працюємо, щоб кожна людина могла повною мірою користуватися правами, проголошеними у Загальній декларації прав людини. Усі наші дії та дослідження ґрунтуються на ретельно перевірених фактах. Ми переконані, що кожна людина здатна надати підтримку тим, хто потребує захисту саме зараз.  Зокрема, AmnestyInternational тією чи іншою мірою допомогла уже понад 16 000 в’язнів совісті.
детальніше
ВСІ КАМПАНІЇ
Заява: необхідне ефективне розслідування нападу на учасників(ць) акції «Рівність різноманіття!»
  (Запоріжжя) Влада має провести ефективне та неупереджене розслідування нападу на учасників(ць) флеш-мобу «Рівність різноманіття!», заявила Amnesty International Україна. 6 травня у Запоріжжі відбувся флеш-моб «Рівність різноманіття!», учасниці та учасники якого закликали мешканців міста до толерантності та поваги до особистого вибору людини, незалежно від її чи його соціального статусу, національності та релігійної приналежності, сексуальної орієнтації,
детальніше
Зупинимо тортури в Україні
Чому в Україні працівники правоохоронних органів катують людей та як покласти цьому край?
детальніше
Кампанія за свободу вираження в Росії
Прямо зараз російська влада утискає основні свободи людини в Росії. Право на мирний протест. Право на свободу висловлювань в мережі Інтернет. Право на критику. Право виражати власну думку.
детальніше
Кампанія “Ратифікуйте Римський статут!”
Amnesty International бореться за те, щоб усі країни світу створили ефективну систему міжнародного правосуддя на міжнародному та національному рівні, здатну зупинити тих, хто замислює найстрашніші злочини з відомих людству.
детальніше
Подолаємо дискримінацію в Європі
Расизм, шовінізм, гомофобія, ісламофобія та антисемітизм все ще поширені на вулицях, у ЗМІ та у політичних дебатах. Європейські дослідження постійно демонструють високий рівень упереджень і нетерпимості серед усіх верств суспільства.
детальніше