Новини

Росія: Справа Савченко має бути розглянута повторно після винесення «глибоко політизованого» обвинувального вироку.

PRAVA-PONAD-USE

Справа української льотчиці Надії Савченко, яку сьогодні суд на півдні Росії визнав винною у вбивстві, має бути повторно розглянута згідно зі стандартами справедливого судочинства, заявляє Amnesty International.

"Абсолютно неприйнятно відправляти Надію Савченко до в’язниці після такого недолугого та політизованого судового розгляду "
Джон Дальхузен, директор Amnesty International в Європі та Центральній Азії.

«Абсолютно неприйнятно відправляти Надію Савченко до в’язниці після такого недолугого та політизованого судового розгляду», — каже Джон Дальхузен, директор Amnesty International в Європі та Центральній Азії.

«Низка сумнівних процедур та рішень головуючого судді протягом цього судового процесу показують очевидне презирство до процедури належного судочинства та позбавляють Савченко будь-якої надії на доведення своєї невинуватості.

 Єдиний шлях, завдяки якому правосуддя може бути досягнуто і для Надії, і для журналістів, що загинули, — це повне та неупереджене розслідування всіх підозр та повторний розгляд, який має бути вільним від політичного втручання та відповідати міжнародним стандартам правосуддя».

Новини на цю ж тему

Moscow, Russia. 6th May 2012 -- Police with batons beat a detainee because of its resistance. -- Violence erupted between demonstrators and riot police in the "March of Millions." The clashes resulted in injuries and arrests.
Публічна заява: Перелік питань, що викликають занепокоєнність Amnesty International у Російській Федерації
20.10.2016
46bcb289fa820b19da436a63358144b6z-1
Росія: скасування вистави «Ісус Христос – суперзірка» свідчить про зростаючу націоналістичну загрозу свободі вираження поглядів
19.10.2016
233351_the-site-of-the-july-2016-karrada-bombing
Іракців, що тікають з підконтрольних ІДІЛ територій, катують, піддають насильницьким зникненням та вбивають
18.10.2016
© Maria Vasilieva / Greenpeace
Напад на активістів Greenpeace на Кубані — черговий наступ на свободу асоціації в Росії
09.09.2016
uzbekistany
БЛОГ: Іслам Карімов та трагедія Узбекистану
09.09.2016