Долучитися

Приєднуйтесь до нас

AmnestyInternational – це глобальний рух людей, які спільними діями досягають неймовірних результатів. Ми працюємо пліч-о-пліч, щоб змінити людські життя на краще.
детальніше
Дiйте онлайн
РОЗКРИЙТЕ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ЗНИКЛИХ АКТИВІСТІВ
Митці й активісти Сіре Фіолетове та Вікторія Мірошниченко зникли 31 січня, коли в’їхали до самопроголошеної “Донецької народної республіки” (ДНР) в Україні з метою проведення пацифістської вуличної акції. Де-факто влада відмовляється визнавати їхнє затримання, існують серйозні підстави для занепокоєння щодо їхньої безпеки.
ПРАВОЗАХИСНИКА ЗААРЕШТУВАЛИ У КРИМУ
26 січня відомий правозахисник в Криму Еміль Курбедінов був засуджений до 10 діб адміністративного арешту. Він зазнає утисків через свою правозахисну діяльність і має бути негайно звільнений.
НАПЕРЕДОДНІ НОВОГО РОКУ ВИНЕСЕНО ЧЕТВЕРТИЙ СМЕРТНИЙ ВИРОК
28 грудня 2016 року, на південному сході Білорусі, Гомельський районний суд виніс смертельний вердикт Кирилу Казачку. Це був четвертий смертний вирок у Білорусі за 2016 рік.
більше
стати активістом
Стати активістом/активісткою
Якщо Ви бажаєте присвятити частинку свого вільного часу боротьбі за дотримання прав людини, то ми радо запрошуємо Вас долучитися до групи наших активістів та активісток.
детальніше
волонтерство
Cтажування/Волонтерство
Використайте свої знання та навички у боротьбі за дотримання прав людини. А також отримайте цінний досвід роботи у міжнародній правозіхисній організації.
детальніше
Стати прихильником
Стати прихильником/прихильницею
Один підпис може врятувати людське життя, один лист може подарувати комусь надію, один голос може бути почутий на іншому кінці світу. У 1961 році це зрозумів Пітер Бененсон і заснував Amnesty International, сьогодні його справу продовжують мільйони звичайнісіньких людей з усього світу, серед яких можете бути і ви. Приєднуйтеся до нас, адже разом ми маємо силу!
детальніше
мережА Атд
Приєднатися до Мережі акцій термінової допомоги
Написання звичайного чи електронного листа чи підписання петиції сьогодні може врятувати чиєсь життя завтра. Долучайтеся до Мережі, щоб оперативно допомагати тим, хто потрапив у біду.
детальніше
ВАКАНСІЇ
AMNESTY INTERNATIONAL В УКРАЇНІ ШУКАЄ ВОЛОНТЕРОК/ВОЛОНТЕРІВ
До обов’язків волонтерок/волонтерів входитиме здійснення письмових перекладів матеріалів Amnesty International переважно з англійської мови на українську, а також з української на англійську. Тип працевлаштування: волонтерська діяльність Кінцевий термін подання : 6 березня 2017 року Умови робо
Вакансія дослідника з прав людини в Україні, Білорусі та Молдові
Кінцевий термін подачі заявок: 7 лютого 2017 Директорат: Глобальні операції Місце роботи: Київ Тип: фіксований термін контракту Тривалість: 2 роки Робочий час: 35 год ПРО РОЛЬ: Amnesty International (AI) шукає дослідника для роботи в рамках Міжнародного секретаріату з метою проведення дослідницької
більше
ЗАРАЗ
НА САЙТІ
1 хв
та регулярно отримуйте інформацію про права людиини в Україні та світі
2 сек
E-mail розсилка про міжнародне правосуддя та Міжнародний кримінальний суд. Ви будете отримувати листи не частіше 1 разу на 2 тижні.