Долучитися

Приєднуйтесь до нас

AmnestyInternational – це глобальний рух людей, які спільними діями досягають неймовірних результатів. Ми працюємо пліч-о-пліч, щоб змінити людські життя на краще.
детальніше
Дiйте онлайн
Зупинити примусове повернення журналіста в Узбекистан
Журналіст і активіст Худоберді Нурматов (також відомий як Алі Феруз) знаходиться під загрозою примусового повернення з Росії до Узбекистану. Друзі та прихильники стурбовані тим, що він може бути викрадений узбецькими силами безпеки. У разі повернення в Узбекистан він знаходиться під ризиком серйозних порушень прав людини, включаючи катування.
ПРАВОЗАХИСНИКА ЗААРЕШТУВАЛИ У КРИМУ
26 січня відомий правозахисник в Криму Еміль Курбедінов був засуджений до 10 діб адміністративного арешту. Він зазнає утисків через свою правозахисну діяльність і має бути негайно звільнений.
НАПЕРЕДОДНІ НОВОГО РОКУ ВИНЕСЕНО ЧЕТВЕРТИЙ СМЕРТНИЙ ВИРОК
28 грудня 2016 року, на південному сході Білорусі, Гомельський районний суд виніс смертельний вердикт Кирилу Казачку. Це був четвертий смертний вирок у Білорусі за 2016 рік.
більше
стати активістом
Стати активістом/активісткою
Якщо Ви бажаєте присвятити себе боротьбі за захист прав людини - запрошуємо Вас долучитися до групи активістів та активісток Amnesty International в Україні!
детальніше
волонтерство
Cтажування/Волонтерство
Використайте свої знання та навички у боротьбі за дотримання прав людини. А також отримайте цінний досвід роботи у міжнародній правозіхисній організації.
детальніше
Стати прихильником
Стати прихильником/прихильницею
Один підпис може врятувати людське життя, один лист може подарувати комусь надію, один голос може бути почутий на іншому кінці світу. У 1961 році це зрозумів Пітер Бененсон і заснував Amnesty International, сьогодні його справу продовжують мільйони звичайнісіньких людей з усього світу, серед яких можете бути і ви. Приєднуйтеся до нас, адже разом ми маємо силу!
детальніше
мережА Атд
Приєднатися до Мережі акцій термінової допомоги
Написання звичайного чи електронного листа чи підписання петиції сьогодні може врятувати чиєсь життя завтра. Долучайтеся до Мережі, щоб оперативно допомагати тим, хто потрапив у біду.
детальніше
ВАКАНСІЇ
Вакансія: Спеціаліст(ка) з роботи в соціальних мережах
Amnesty International в Україні оголошує про пошук спеціалістки(-а) з роботи в соціальних мережах. Amnesty International є однією з найбільших правозахисних незалежних та неупереджених громадських організацій, яка налічує понад 7 млн. членів та прихильників в більш як 150 країнах світу. Успішною(-ни
Вакансія: волонтер(ка) перекладач(ка)
До обов’язків волонтерок/волонтерів входитиме здійснення письмових перекладів матеріалів Amnesty International переважно з англійської мови на українську, а також з української на англійську. Тип працевлаштування: волонтерська діяльність Кінцевий термін подання: 6 березня 2017 року Умови робот
більше
ЗАРАЗ
НА САЙТІ
1 хв
та регулярно отримуйте інформацію про права людиини в Україні та світі
2 сек
E-mail розсилка про міжнародне правосуддя та Міжнародний кримінальний суд. Ви будете отримувати листи не частіше 1 разу на 2 тижні.