Долучитися

Приєднуйтесь до нас

AmnestyInternational – це глобальний рух людей, які спільними діями досягають неймовірних результатів. Ми працюємо пліч-о-пліч, щоб змінити людські життя на краще.
детальніше
Дiйте онлайн
НАПЕРЕДОДНІ НОВОГО РОКУ ВИНЕСЕНО ЧЕТВЕРТИЙ СМЕРТНИЙ ВИРОК
28 грудня 2016 року, на південному сході Білорусі, Гомельський районний суд виніс смертельний вердикт Кирилу Казачку. Це був четвертий смертний вирок у Білорусі за 2016 рік.
П'ЯТЬ РОКІВ УВ'ЯЗНЕННЯ ЗА ПЛАНУВАННЯ МІТИНГУ
28 листопада в'язні совісті Макс Бокаєв і Талґат Аян були визнані винними у «розпалюванні ворожнечі», «розповсюдженні неправдивої інформації» та організації несанкціонованої демонстрації. Обох засуджено до п’яти років у в’язниці. Максу Бокаєву терміново потрібен доступ до медичної допомоги.
Крим: Родина затриманого правозахисника у зоні ризику
Родина кримського татарина та правозахисника Еміра-Усейна Куку отримує погрози та зазнає утисків з метою залякування чоловіка. Після його арешту його синові погрожував чоловік, який повідомив, що він працює на російську службу безпеки. Окупаційна кримська влада звинуватила Еміра-Усейна Куку в тому, що він не зміг захистити свого сина, та розпочала справу, що може призвести до втрати ним права опіки над дитиною.
більше
стати активістом
Стати активістом/активісткою
Якщо Ви бажаєте присвятити частинку свого вільного часу боротьбі за дотримання прав людини, то ми радо запрошуємо Вас долучитися до групи наших активістів та активісток.
детальніше
волонтерство
Cтажування/Волонтерство
Використайте свої знання та навички у боротьбі за дотримання прав людини. А також отримайте цінний досвід роботи у міжнародній правозіхисній організації.
детальніше
Стати прихильником
Стати прихильником/прихильницею
Один підпис може врятувати людське життя, один лист може подарувати комусь надію, один голос може бути почутий на іншому кінці світу. У 1961 році це зрозумів Пітер Бененсон і заснував Amnesty International, сьогодні його справу продовжують мільйони звичайнісіньких людей з усього світу, серед яких можете бути і ви. Приєднуйтеся до нас, адже разом ми маємо силу!
детальніше
мережА Атд
Приєднатися до Мережі акцій термінової допомоги
Написання звичайного чи електронного листа чи підписання петиції сьогодні може врятувати чиєсь життя завтра. Долучайтеся до Мережі, щоб оперативно допомагати тим, хто потрапив у біду.
детальніше
ВАКАНСІЇ
Вакансія дослідника з прав людини в Україні, Білорусі та Молдові
Кінцевий термін подачі заявок: 7 лютого 2017 Директорат: Глобальні операції Місце роботи: Київ Тип: фіксований термін контракту Тривалість: 2 роки Робочий час: 35 год ПРО РОЛЬ: Amnesty International (AI) шукає дослідника для роботи в рамках Міжнародного секретаріату з метою проведення дослідницької
Amnesty International в Україні шукає стажера/стажерку для допомоги під час Марафону Написання Листів
Стажування полягатиме у допомозі в роботі офісу у рамках Марафону Написання Листів – щорічної міжнародної акції Amnesty International, приуроченої до Дня прав людини. Марафон Написання Листів (далі – Марафон) об’єднує тематично різні правозахисні заходи, що відбуваються одночасно протяго
більше
ЗАРАЗ
НА САЙТІ
  • Богдана, Київ,
  • Тетяна, ,
  • Валерія, Львів,
  • Nataliya, Lviv,
  • Марія, Харків,
  • Olga, Paris,
  • Лариса, м.Донецьк, Україна,
  • Сюзанна, Київ,
  • Анастасія, Харків,
  • Олег, Нетішин,
1 хв
та регулярно отримуйте інформацію про права людиини в Україні та світі
2 сек
E-mail розсилка про міжнародне правосуддя та Міжнародний кримінальний суд. Ви будете отримувати листи не частіше 1 разу на 2 тижні.