Долучитися

Приєднуйтесь до нас!

Якщо Ви бажаєте присвятити себе боротьбі за дотримання прав людини - долучайтесь до групи активістів та активісток Amnesty International в Україні!
детальніше
Дiйте онлайн
Журналістка може втратити сина після репортажу про протести
Білоруська влада погрожує журналістці Ларисі Щіряковій забрати від неї 10-річного сина. Ця погроза надійшла після критичного висвітлення нею подій в країні, в тому числі, заходів влади проти мирних демонстрантів.
Вимагайте розслідування повідомлень про викрадення, тортури і вбивства підозрюваних у гомосексуальності чоловіків у Чечні
Чоловіки, яких підозрюють у гомосексуальності, піддаються викраденням, катуванням або навіть вбивствам у Чечні в рамках скоординованої кампанії за умови безкарності.
Зупинити примусове повернення журналіста в Узбекистан
Журналіст і активіст Худоберді Нурматов (також відомий як Алі Феруз) знаходиться під загрозою примусового повернення з Росії до Узбекистану. Друзі та прихильники стурбовані тим, що він може бути викрадений узбецькими силами безпеки. У разі повернення в Узбекистан він знаходиться під ризиком серйозних порушень прав людини, включаючи катування.
більше
стати активістом
Стати активістом/активісткою
Розвивай та реалізовуй свої навички разом з нами! Долучайся до правозахисного активізму в Amnesty International в Україні.
детальніше
волонтерство
Cтажування/Волонтерство
Використайте свої знання та навички у боротьбі за дотримання прав людини. А також отримайте цінний досвід роботи у міжнародній правозіхисній організації.
детальніше
Стати прихильником
Стати прихильником/прихильницею
Один підпис може врятувати людське життя, один лист може подарувати комусь надію, один голос може бути почутий на іншому кінці світу. У 1961 році це зрозумів Пітер Бененсон і заснував Amnesty International, сьогодні його справу продовжують мільйони звичайнісіньких людей з усього світу, серед яких можете бути і ви. Приєднуйтеся до нас, адже разом ми маємо силу!
детальніше
мережА Атд
Приєднатися до Мережі акцій термінової допомоги
Написання звичайного чи електронного листа чи підписання петиції сьогодні може врятувати чиєсь життя завтра. Долучайтеся до Мережі, щоб оперативно допомагати тим, хто потрапив у біду.
детальніше
ВАКАНСІЇ
Вакансія: Спеціаліст(ка) з роботи в соціальних мережах
Amnesty International в Україні оголошує пошук спеціалістки(-а) з роботи в соціальних мережах. Успішною(-ним) буде кандидат(-ка) з відповідною освітою (PR, маркетинг, журналістика або суміжні дисципліни), здатна(-ий) стратегічно мислити, працювати у команді та адмініструвати роботу. Мотивована(-ий)
Вакансія: волонтер(ка) перекладач(ка)
До обов’язків волонтерок/волонтерів входитиме здійснення письмових перекладів матеріалів Amnesty International переважно з англійської мови на українську, а також з української на англійську. Тип працевлаштування: волонтерська діяльність Кінцевий термін подання: 6 березня 2017 року Умови робот
більше
ЗАРАЗ
НА САЙТІ
1 хв
та регулярно отримуйте інформацію про права людиини в Україні та світі
2 сек
E-mail розсилка про міжнародне правосуддя та Міжнародний кримінальний суд. Ви будете отримувати листи не частіше 1 разу на 2 тижні.