Долучитися

Приєднуйтесь до нас!

Якщо Ви бажаєте присвятити себе боротьбі за дотримання прав людини - долучайтесь до групи активістів та активісток Amnesty International в Україні!
детальніше
Дiйте онлайн
ЛГБТКІ-АКТИВІСТЦІ ВИСУНУЛИ ЗВИНУВАЧЕННЯ У «ПРОПАГАНДІ ГОМОСЕКСУАЛІЗМУ»
26 липня Євдокії Романовій, ЛГБТ активістці із Самари, було пред’явлено звинувачення у «пропаганді гомосексуалізму» через поширення посилань на веб-сайт міжнародної «Молодіжної коаліції за сексуальні та репродуктивні права» та статті, на підтримку рівності ЛГБТКІ людей . Вона має постати перед судом 18 вересня.
Сепаратисти мають звільнити Станіслава Асєєва
Станіслав Асєєв, незалежний журналіст, який вважався зниклим протягом декількох тижнів, утримується під вартою підтримуваними Росією сепаратистами. Його звинувачують у "шпигунстві". Amnesty International вимагає його негайного звільнення.
Журналістка може втратити сина після репортажу про протести
Білоруська влада погрожує журналістці Ларисі Щіряковій забрати від неї 10-річного сина. Ця погроза надійшла після критичного висвітлення нею подій в країні, в тому числі, заходів влади проти мирних демонстрантів.
більше
стати активістом
Стати активістом/активісткою
Розвивай та реалізовуй свої навички разом з нами! Долучайся до правозахисного активізму в Amnesty International в Україні.
детальніше
волонтерство
Cтажування/Волонтерство
Використайте свої знання та навички у боротьбі за дотримання прав людини. А також отримайте цінний досвід роботи у міжнародній правозіхисній організації.
детальніше
Стати прихильником
Стати прихильником/прихильницею
Один підпис може врятувати людське життя, один лист може подарувати комусь надію, один голос може бути почутий на іншому кінці світу. У 1961 році це зрозумів Пітер Бененсон і заснував Amnesty International, сьогодні його справу продовжують мільйони звичайнісіньких людей з усього світу, серед яких можете бути і ви. Приєднуйтеся до нас, адже разом ми маємо силу!
детальніше
мережА Атд
ВАКАНСІЇ
Вакансія: волонтер(ка) перекладач(ка)
Запрошуємо волонтерок/волонтерів для здійснення письмових перекладів матеріалів Amnesty International  з англійської мови на українську та з української на англійську. Ми пропонуємо: досвід співробітництва з однією з найбільших міжнародних правозахисних організацій, яка отримала у 1977 році Но
Звіт про діяльність Amnesty International в Україні у 2016 році
Поза сумнівом, 2016 рік був складним для всіх нас: глобальні політичні зміни принесли нові соціальні проблеми. Світ вже не такий передбачуваний, як раніше. Проте, незважаючи на велику кількість труднощів, цей рік приніс також і позитивні зрушення у сфері прав людини в Україні. Бул
більше